Izvēlieties valodu

Piegāde

1. Pēc pasūtījuma veikšanas Latvijas teritorijā, mēs apņemamies piegādāt preci 5-20 darba dienu laikā.
2. Preces var nosūtīt uz citām valstīm, kuru izmaksas un piegādes laiks tiek sarunāti individuāli.
3. Preci piegādās pilnvarots VTPS Moto pārstāvis (kurjers). Kad esiet parakstījis pavadzīmi, preces tiek uzskatītas par pareizi piegādātām.
4. Preču piegādes laikā kopā ar mūsu pilnvaroto pārstāvi (kurjeru) jums ir pienākums pārbaudīt kravas stāvokli.
Ja pamanāt sūtījuma pārkāpumu (redzamu pakas bojājumu), tas jāatzīmē pavadzīmē un jāuzraksta akts par sūtījuma pārkāpumu brīvā formā. Ja jūs parakstāt pavadzīmi bez jebkādiem komentāriem, prece tiek uzskatīta par piegādātu labā stāvokli. Ja piegādātā prece nesatur detaļas vai dokumentus (piemēram, garantijas talonu u.c.), Jums nekavējoties jāsazinās ar mums pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
    4.1. Ja neierodaties VTPS Moto norādītajā vietā pēc preču saņemšanas vai nesaņemat kurjeru pasūtījuma adresē norunātajā laikā, sūtījums tiks uzglabāts ne ilgāk kā 2 (divas) dienas un tā jaunās savākšanas vai piegādes laiks iepriekš jāsaskaņo ar VTPS Moto administrāciju.
    4.2. Ja preces tiek piegādātas atkārtoti, var tikt piemērota papildu maksa par piegādi.
    4.3. Ja preces saņemšana kavējas vairāk nekā desmit (10) dienas, VTPS Moto nosūtīs jums paziņojumu par nodomu lauzt pirkuma līgumu nākamo piecu (5) dienu laikā. Ja nereaģēsiet uz brīdinājumu, VTPS Moto pārtrauks pirkuma līgumu, un no preces samaksātās naudas ieturēs piegādes (ja tādas ir) un uzglabāšanas izmaksas, bet atlikušo summu atgriezīs Jūsu norādītajā bankas kontā.
5. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no pasūtītās preces un tiek aprēķinātas individuāli aptuveni 60 eiro.